O nas

Biuro rachunkowe świadczy kompleksowe usługi księgowe dla małych i średnich przedsiębiorstw o różnym profilu działalności.

Na rynku usług księgowych istniejemy od 2000 roku. Do usługowego prowadzenia dokumentacji podatkowej uprawnieni jesteśmy na podstawie certyfikatu wydanego przez Ministra Finansów RP.

Nasza oferta skierowana jest do klienta, który oczekuje profesjonalnej obsługi, oraz indywidualnego podejścia. Cel ten osiągnęliśmy dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze zaangażowanej w pracę na rzecz Naszych Klientów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów a jednocześnie zapewniając dobrą i sprawną wymianę informacji nasza firma zapewnia:

  • Dla zamierzających rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej konsultacje w zakresie wyboru formy opodatkowanie oraz zasad rozliczeń z US i ZUS, w tym możliwe przygotowanie zgłoszenia w CEIDG.
  • Dla stałych klientów bezpłatny odbiór dokumentów w promieniu do 30 km od siedziby naszej firmy.

Obsługujemy także klientów prowadzących działalność gospodarczą nawet kilkaset kilometrów od naszej siedziby.

Dla nich proponujemy do wyboru rozwiązanie sposobu komunikacji:

  1. e-księgowość – klient wykupuje klucz dostępu do programu, dzięki czemu w zależności od zakupionego pakietu dostępu, ma zapewniamy dostęp do swojej bazy danych 24h (sprzedaż, zakup, magazyn, kadry, środki trwałe oraz wszystkie zestawienia oferowane w programie księgowym) warunki zakupu klucza dostępu na stronie dostawcy oprogramowania. (fakt.com.pl)
  2. Bądź klient wysyła dokumenty kurierem lub skanuje dokumenty i wysyła je do biura drogą elektroniczną. Dokumenty zakupu muszą zawierać dekretację (towary handlowe; pozostałe koszty)

Dokumenty są ewidencjonowane zgodnie z przepisami podatkowymi a wszelkie zestawienia uzgodnione z klientem wysyłane są drogą e-mailową. W zależności od uzgodnień indywidualnych klient przesyła do naszej siedziby oryginały dokumentów kwartalnie lub półrocznie.

Doświadczenie i zaangażowanie we współpracy z Naszymi Klientami sprawia, że jesteśmy postrzegani jako solidny i profesjonalny Partner biznesowy.